כמה עולה להחליף מסך טאצ ?

מחיר החלפת מסך טאצ משתנה כמובן לפי פרמטרים שונים כמ סוג המסך הגודל שלו והאם המסך הוא מסך רגיל או שהוא מסך טאצ , במידה ויש הבדלי גודל וכמובן יצרניות שונות המחירים יכולים להיות עם פער משמעותי במחירים אפילו של מאות שקלים, לכן כדאי לבדוק מראש את העלויות ולעשות חקר שוק על מעבדות מקצועיות שלוקחות מחיר אטרקטיבי.
מחירי החלפת מסכים בגדלים המבוקשים יותר כמו מסכי 15.6 לד נעים באזור ה 500 עד 750 ש"ח לתיקון , בנוסף לכך דגם המכשיר בהחלט הוא בין הפרמטרים שקובע את התמחור להחלפת המסך כמו בחברת אפל וסוני שהם חברות מוכרות וחזקות בתחום ונחשבות לחברות מקצועיות המחזיקות במכשירים מקצועיים ולכן המחיר קצת יותר יקר בדרך כלל אל מול המתחרים.
יש מעבדות שמי שמבין בתחום יכול לרכוש את המסך ולהחליף אותו לבד ובכך לחסוך סכום לא מבוטל של כסף, אבל תמיד מומלץ לעשות זאת במעבדה מקצועית שיודעת לבצעה עבודה ברמה גבוהה איכותית ולהשתמש במסכים איכותיים התואמים לדגם המכשיר.
מחשב נייד היום נמצא כמעט בכל בית אב בזכות השימוש הרחב בהם ממדיה חברתית ועד עבודות ומסמכים שונים כאשר יש בעיה במסך מומלץ במקום כל הבירוקרטיה של העברת האחסון והדברים החשובים שנמצאים בו לבדוק מחיר של החלפת מסך טאצ במעבדות השונות לעשות סקר שוק ולבחור מעבדה שמטפלת במחיר הגון אך במקצועיות במסך המחשב שלכם.

השארת תגובה